Teaching Assistants- Department of Psychology 2018/19

 

גב' גיל אייזן טסל | Mrs. Gil Eisen Tessel

דוא״ל: gilneil1989@gmail.com

 

מר אסף אלבז | Mr. Asaf Elbaz

דוא״ל: asafelbaz@gmail.com

 

מר כפיר אסרף | Mr. Kfir Asraf

דוא״ל: kfirasraf22@gmail.com

 

גב' הגר באומינגר | Mrs. Hagar Bauminger

דוא״ל: hagarbauminger@gmail.com

 

גב' טל בן דוד | Mrs. Tal Ben David

דוא״ל: talbenda23@gmail.com

 

גב' סירין בראנסה | Mrs. Sireen Baransi

דוא״ל: sireen.perah@gmail.com

 

גב' ליאור ברודי  | Mrs. Lior Brody

דוא״ל: liorluzon2@gmail.com

 

גב' שיר גבאי | Mrs. Shir Gabay

דוא״ל: gabayshir@gmail.com

 

מר יואב גוטמן | Mr. Yoav Guttman

דוא״ל: yoavg13@gmail.com

 

מר אלעד גולן | Mr. Elad Golan

דוא״ל: eladgolan.psy@gmail.com

 

גב' רעות דונר | Mrs. Reut Donner

דוא״ל: reut.donner@gmail.com

 

גב' מאגדולין דקסה | Mrs. Magdolin Daxa

דוא״ל: magdolindaxa@gmail.com

 

גב' מיכל האריס   Mrs. Michal Harris |

דוא״ל: michalharris@walla.com

 

גב' אורית היימר | Mrs. Heimer Orit

דוא״ל: heimer.orit@gmail.com

 

מר דין הלפרין | Mr. Dean Halperin

דוא״ל: den.hal@gmail.com

 

גב' הדר הראל | Mrs. Hadar Harel

דוא״ל: youngerhadar@gmail.com

 

גב' היבה זיידאן |  Mrs. Hiba Zaidan

דוא״ל: hiba.zaidan5@gmail.com

 

גב' תמר זיסלין גולדברג | Mrs. Tamar Jislin-Goldberg

דוא״ל: tamarjislin@gmail.com

 

גב' חן זרבי  | Mrs. Chen Zarrabi

דוא״ל: chenzi.psy@gmail.com

 

גב' הדיל חאג' עלי | Mrs. Hadil Haj Ali

דוא״ל: hhajali@campus.haifa.ac.il

 

גב' סאידה חאפי | Mrs. Saeda Hafi

דוא״ל: saeda.hafi@gmail.com

 

מר שלומי חבושה | Mr. Shlomi Habusha

דוא״ל: shlomih169@gmail.com

 

גב' תסנים ח'טיב | Tasnim Khatib Mrs. 

דוא״ל: Tkhati07@campus.haifa.ac.il

 

גב' רוני לוטן | Mrs. Rony Lottan

דוא״ל: Ronylottan@gmail.com

 

גב' הנד לחוד | Mrs. Hend Lahoud

דוא״ל: hlahoud@campus.haifa.ac.il

 

גב' שחר מחרז | Mrs. Shachar Mechrez 

דוא״ל: mechrezs@gmail.com

 

גב' רוני מימרן | Mrs. Ronny Mimran

דוא״ל: ronny.mimran@gmail.com

 

גב' שיר מינסטר |  Mrs. Shir Minster

דוא״ל:  minsshir@gmail.com

 

מר אלכסנדר מנביץ' | Mr. Alexander Manevich

דוא״ל: manevichalex7@gmail.com

 

גב' מעין מרשלי | Mrs. Maayan Marshaly

דוא״ל: maayan.marshaly@gmail.com

 

גב' אורית נפחא |  Mrs. Orit Nafcha 

דוא״ל: ornafcha@gmail.com

 

גב' הדס נתן גמליאל | Mrs. Hadas Nathan-Gamliel

דוא״ל: hadasnathan@gmail.com

 

גב' ברנדה סברסקי | Mrs. Brenda Sbarski

דוא״ל: bsbarski@gmail.com

 

גב' הילה סמבל | Mrs. Hilla Sambal

דוא״ל:  hillasamb@gmail.com

 

גב' ליאורה סקלי גבריאלי | Mrs. Liora Sekely-Gabrieli

דוא״ל: Sekeliora@gmail.com

 

גב' אלינור עבאדו | Mrs. Elinor Abado

דוא״ל: elinora18@gmail.com

 

 גב' אנה פורטוגלוב | Mrs. Anna Portugalov

דוא״ל: anuta89.ap@gmail.com

 

מר אמיתי קאופמן | Mr. Amitay Kauffmann

דוא״ל: kauffmann.amitay@gmail.com

 

גב' שרון קיירס | Mrs. Sharon Kairys

דוא״ל: sharonkairys@gmail.com

 

גב' עדי רוטמן | Mrs. Adi Rotman

דוא״ל: adirotman91@gmail.com

 

מר עמי ריטר | Mr. Ami Riter

דוא״ל: ami166@hotmail.com  

 

מר גיא שעשוע | Mr. Guy Sha'shoua

דוא״ל: guy.dev@gmail.com

 

גב' שיר תמיר | Mrs. Shir Tamir

דוא״ל: avivi.shir@gmail.com

Contact us

Rabin Building | 7th floor | University of Haifa | Mount Carmel | Haifa 31905 Israel

  • dummy04-8240719

  • dummymmalul1@univ.haifa.ac.il

 

© COPYRIGHT צוות מחשוב מדעי החברה 2018. DESIGN & DEVELOPMENT BY FACULTY OF SOCIAL SCIENCE